1PCS JD2912-1H-12VDC JD2912-1H 24VDC 4pin 40A 12V 24V normally open four-pin automotive electromagnetic relay(JD2912-1H-24VDC)
★★★★★ 4.8 45 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by leadadvisors.org
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Diodes Rectifiers1PCS JD2912-1H-12VDC JD2912-1H 24VDC 4pin 40A 12V 24V normally open four-pin automotive electromagnetic relay
  • Diodes Rectifiers
  • 1PCS JD2912-1H-12VDC JD2912-1H 24VDC 4pin 40A 12V 24V normally open four-pin automotive electromagnetic relay
Model JUCMJXQEQ
Brand Name JUCMJXQEQ
Unit Count 1.0 Count
Item Weight 50 Grams
Part Number JUCMJXQEQ
Manufacturer JUCMJXQEQ
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.8 out of 5
★★★★★
45 ratings | 18 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
87% (39)
4 stars
2% (1)
3 stars
1% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (5)